Otvorena vrata u Politehmičkoj školi

Politehnička škola je otvorila vrata učenicima osmih razreda u četvrtak, 4. aprila 2019. godine.

Učenici 8. razreda u pratnji pedagoga škole i nastavnica Tehničkog i informatičkog obrazovanja posetili su Otvorena vrata u Politehničkoj školi.

Budući srednjoškolci su se kroz učešće u raznim aktivnostima upoznali sa načinima rada, obrazovnim profilima, ali i vannastavnim aktivnostima u Politehničkoj školi – posetili su mnogobrojne kabinete i radionice, razgovorali su sa nastavnicima, psihologom i pedagogom, kao i učenicima Politehničke škole, o svim mogućnostima obrazovnih profila, koji su im dostupni ukoliko upišu neko od 4 područja rada: geodezija i građevinarstvo, šumarstvo i obrada drveta, hemija, nemetali i grafičarstvo, kultura, umetnost i javno informisanje.

Vest napisao-la - osjovanadmin - 04.04.2019.
Nazad Fotografije (16)