Dodeljene nagrade pobednicima foto–konkursa ,,Mi, drugari”

Naša škola učestvovala je ove godine na foto-konkurs na temu ,,Mi, drugari”.
Kao i prošle godine, svoje radove poslali su učenici nižih i viših razreda naše škole, ali i učenici drugih škola.
Na Međunarodni dan deteta organizovana je priredba u OŠ "Ivan Goran Kovačić" i tom prilikom dodeljene nagrade pobednicima foto–konkursa i zahvalnice svim učesnicima.

Tročlani žiri, koji su činili Mile Tasić, predsednik žirija, umetnik i likovni kritičar, Marica Ćirović, književnica i Slađana Saulić, fotografkinja, dobio je zadatak da dodeli nagrade u dve kategorije, za više i niže razrede. Kako je rekao predsednik žirija Mile Tasić, učestvovanje u foto–konkursu je već pobeda, a ohrabrio je učenike svih škola da i dalje fotografišu, ali da u tome odu i korak dalje, da fotografišu neobične trenutke, interesantne pojave u prirodi...

Za kraj programa ostavljena je dodela nagrada.
Naši nagrađeni učenici su

U kategoriji nižih razreda
1. mesto osvojile su  Anastastia Belančić, Tara Basarić, Milica Šever, učenice 4 razreda

U kategoriji viših  razreda
2. mesto: Mina Petković, učenica 6. razreda
3. mesto: Sara Lalić, učenica 5. razreda

Čestitamo nagrađenima i sve učenike pozivamo da šalju svoje fotografije i sledeće godine!
Sa našim mladim fotografima su radile Olgica Buljovčić-nastavnike tehnike i tehnologije, Vesna Kolar Perić-bibliotekar i Darija Svorcan - nastavnik informatike i računarstva.

Vest napisao-la - osjovanadmin - 21.11.2018.
Nazad Fotografije (18)