vesti

 

REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI      (ENGLESKI JEZIK)
REZULTATI TAKMIČENJA - STRANI JEZICI (ENGLESKI JEZIK)
  •  

    REZULTATI SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA IZ ENGLESKOG JEZIKA

    održanog u OŠ "JOVAN MIKIĆ" SUBOTICA, dana 10.03.2013. godine

    KATEGORIJA - UČENICI KOJI ENGLESKI JEZIK UČE

    OD PRVOG RAZREDA

    r.br.

    šifra

    prezime i ime

    bodovi

    škola, mesto

    mentor

    plasman

    1

    BOSTON   9

    Brljak Sofija

    39

    OŠ "Jovan Jovanović Zmaj"

    Kunji Suzana

    I

    mesto

    2

    BOSTON   8

    Brančić Nenad

    38

    OŠ "Sveti Sava"

    Čakširaš Ivana

    I

    mesto

    3

    BOSTON 10

    Dulić Iva

    38

    OŠ "Jovan Mikić"

    Popović Dijana

    I

    mesto

    4

    BOSTON 45

    Velimirović Kristina

    38

    OŠ "Ivan Milutinović"

    Mešter Trajković Aleksandra

    I

    mesto

    5

    BOSTON 48

    Udicki Sofija

    38

    OŠ "Jovan Mikić"

    Popović Dijana

    I

    mesto

    6

    BOSTON   4

    Ćopić Tijana

    37

    OŠ "Kizur Ištvan"

    Vlaović Ljiljana

    II

    mesto

    7

    BOSTON 12

    Ajdarić Maja

    37

    OŠ "Ivan Milutinović"

    Mešter Trajković Aleksandra

    II

    mesto

    8

    BOSTON 18

    Jegdić Aleksandra

    37

    OŠ "Sveti Sava"

    Čakširaš Ivana

    II

    mesto

    9

    BOSTON 28

    Petković Bajramović

    Jasmina

    37

    OŠ "Jovan Jovanović Zmaj"

    Kalinić Doroća

    II

    mesto

    10

    BOSTON 38

    Sladojević Isidora

    37

    OŠ "Ivan Goran Kovačić"

    Tikvicki Žužana

    II

    mesto

    11

    BOSTON 47

    Stegić Stefan

    37

    OŠ "Ivan Goran Kovačić"

    Tikvicki Žužana

    II

    mesto

    12

    BOSTON 11

    Dautović Denis

    36

    OŠ "Jovan Mikić"

    Popović Dijana

    II

    mesto

    13

    BOSTON 27

    Nikolić Ana

    36

    OŠ "Jovan Jovanović Zmaj"

    Kalinić Doroća

    II

    mesto

    14

    BOSTON 30

    Renčenji Dolores

    36

    OŠ "10.Oktobar"

    Trenka Andrea

    II

    mesto

    15

    BOSTON 33

    Miković Vita

    36

    OŠ "Miroslav Antić" Palić

    Vereš Hajnalka

    II

    mesto

    16

    BOSTON 49

    Svorcan Jovan

    36

    OŠ "Ivan Milutinović"

    Mešter Trajković Aleksandra

    II

    mesto

    17

    BOSTON   1

    Avdalović Antonija

    35

    OŠ "Ivan Goran Kovačić"

    Tikvicki Žužana

    II

    mesto

    18

    BOSTON 21

    Kostić Adriana

    35

    OŠ "Majšanski put"

    Santo Žofia

    II

    mesto

    19

    BOSTON 44

    Vujović Mila

    35

    OŠ "Kizur Ištvan"

    Vlaović Ljiljana

    II

    mesto

    20

    BOSTON   7

    Ćuk Ognjen

    34

    OŠ "Sonja Marinković"

    Gligović Zora

    III mesto

    21

    BOSTON 29

    Rackov Tamara

    34

    OŠ "Miloš Crnjanski"

    Ardalić Marta

    III mesto

    22

    BOSTON 32

    Petrik Jelana

    34

    OŠ "Majšanski put"

    Stojanović Adriana

    III mesto

    23

    BOSTON 42

    Zejnulahović Denis

    34

    OŠ "Jovan Jovanović Zmaj"

    Kalinić Doroća

    III mesto

    24

    BOSTON   2

    Berta Lola

    33

    OŠ "10.Oktobar"

    Stanimirović Biljana

    III mesto

    25

    BOSTON   3

    Ćuk Milica

    33

    OŠ "Jovan Mikić"

    Popović Dijana

    III mesto

    26

    BOSTON 41

    Takač Igor

    33

    OŠ "Kizur Ištvan"

    Vojnić Purčar Marta

    III mesto

    27

    BOSTON 24

    Kokai Sebastian

    32

    OŠ "Vuk Karadžić Bajmok"

    Miletić Slobodanka

    III mesto

    28

    BOSTON 37

    Patarčić Luka

    32

    OŠ "Majšanski put"

    Stojanović Adriana

    III mesto

    29

    BOSTON 40

    Šarac Nenad

    32

    OŠ "Sveti Sava"

    Čakširaš Ivana

    III mesto

    30

    BOSTON 43

    Vojvodić Miljana

    32

    OŠ "Đuro Salaj"

    Banjac Mina

    III mesto

    31

    BOSTON   5

    Dragičević Matija

    31

    OŠ "Vuk Karadžić Bajmok"

    Miletić Slobodanka

     

    32

    BOSTON 16

    Gaćeša Aleksandar

    31

    OŠ "Sonja Marinković"

    Gligović Zora

     

    33

    BOSTON 36

    Papdi Stefan

    31

    OŠ "Ivan Goran Kovačić"

    Tikvicki Žužana

     

    34

    BOSTON 25

    Knežević Sara

    30

    OŠ "Miroslav Antić" Palić

    Vereš Hajnalka

     

    35

    BOSTON 35

    Moravčić Valentina

    30

    OŠ "Matija Gubec" Tavankut

    Rauš Miroslav

     

    36

    BOSTON 22

    Dženopoljac Anja

    29

    OŠ "Kizur Ištvan"

    Vlaović Ljiljana

     

    37

    BOSTON 23

    Jović Jovana

    29

    OŠ "Kizur Ištvan"

    Vlaović Ljiljana

     

    38

    BOSTON 13

    Drača Milica

    28

    OŠ "Sveti Sava"

    Gemeš Nikola

     

    39

    BOSTON 19

    Lacko Babilonia

    27

    OŠ "Sečenji Ištvan"

    Semi Silard

     

    40

    BOSTON 39

    Skenderović Snežana

    27

    OŠ "Matko Vuković"

    Nikola Gemeš

     

    41

    BOSTON 26

    Kojić Marina

    26

    OŠ "Sonja Marinković"

    Gligović Zora

     

    42

    BOSTON 34

    Nikolić Milica

    26

    OŠ "Kizur Ištvan"

    Vlaović Ljiljana

     

    43

    BOSTON 51

    Vilov Luka

    26

    OŠ "Sonja Marinković"

    Gligović Zora

     

    44

    BOSTON 20

    Feher Veronika

    25

    OŠ "Miroslav Antić" Palić

    Vlahović Kristina

     

    45

    BOSTON 15

    Epler Herbertina

    24

    OŠ "Matija Gubec" Tavankut

    Rauš Miroslav

     

    46

    BOSTON   6

    Buha Milica

    23

    OŠ "Majšanski put"

    Stojanović Adriana

     

    47

    BOSTON 46

    Vukovanović Violeta

    23

    OŠ "Sonja Marinković"

    Gligović Zora

     

    48

    BOSTON 14

    Ivković Simona

    21

    OŠ "Matko Vuković"

    Nikola Gemeš

     

    49

    BOSTON 31

    Seleš Eniko

    18

    OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir

    Šinković Čila

     

    50

    BOSTON 50

    Zabos Reka

    9

    OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir

    Šinković Čila

     

    51

    BOSTON 17

    Horak Emeše

    6

    OŠ "Hunjadi Janoš" Čantavir

    Šinković Čila

     

    REZULTATI SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA IZ ENGLESKOG JEZIKA

    održanog u OŠ "JOVAN MIKIĆ" SUBOTICA, dana 10.03.2013. godine

    KATEGORIJA - UČENICI KOJI ENGLESKI JEZIK UČE

    OD PETOG RAZREDA

    r.br.

    šifra

    prezime i ime

    bodovi

    škola, mesto

    mentor

    plasman

    1

    BOSTON 52

    Tivadar Olah

    34

    OŠ "Vuk Karadžić" Bajmok

    Balaž Hajnalka

    III mesto

    2

    nije prisustvovala

    Kovač Rebeka

     

    OŠ "Petefi Šandor" Hajdukovo

    Moldvai Marika

     

     

    Komisija:

     

    Predsednik komisije: Magdika Dora

    Član komisije:  Rauš Miroslav

    Član komisije: Vojnić Purčar Mata

    Član komisije: Semi Silard

    Direktor  OŠ "Jovan Mikić"

    Juhas Etuška

Nazad Fotografije (8)